AKP’den bir istifa daha geldi

99

AKP Yunusemre İlçe Başkanı Zafer İkinci, görevinden istifa etti.

Manisa’da geçen 10 Eylül’de yapılan ikinci olağan kongerede bir dönem daha AKP Yunusemre İlçe Başkanlığı’na seçilen Zafer İkinci, sürpriz bir şekilde görevinden istifa etti. AKP İl Başkanlığı’na istifa dilekçesini veren İkinci, “İstifamın nedeni kimseler değil. Konuyla ilgili herhangi bir basın toplantısı düzenlemeyi düşünmüyorum. İstifamın herhangi özel bir sebebi yok. Partimiz için hayırlısı olsun” dedi.

İkinci’nin yerine gelecek ismin, yapılacak istişarelerin ardından belirleneceği ifade edildi.

İSTİFA DİLEKÇESİ İŞLEME KONULMADI

AKP İl Başkanı Berk Mersinli, İkinci’nin istifa dilekçesini işleme koymadığını belirtip, 27 Kasım Pazartesi gününe kadar bekleyip, değerlendireceklerini ifade etti. İkinci’nin istifa nedeniyle ilgili net bilgileri ilçe yönetim kurulu üyeleriyle de paylaşmadığı belirtildi. AKP il başkan yardımcılarından biriyle kavga ettiği öne sürülen İkinci’nin istifasında, bunun etkili olduğu iddiaları da gündeme geldi. Ayrıca Zafer İkinci’nin son zamanda yapılan atamalardan haberinin olmamasından dolayı partiyle görüş ayrılığına düştüğü konuşulurken, AKP’li Manisa milletvekillerinin de ‘bekle’ telkinlerine rağmen istifasını verdiği öğrenildi.
(DHA)

3 YORUMLAR

  1. I am running a small computer repair business in rural Ireland and would like to expand into doing low small, low cost, high quiltiy wordpress brochure websites for other small businesses.. . How can I find outsourcing partners abroad, that I can just simply email the content to, and have them create, small, 5 or 6 page unique wordpress sites for me at a rate of 1 per week?.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here