İnce’den Erdoğan’a: Elin Musk’ından medet umuyor

161

CHP’nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce Bilecik’te konuşuyor.

İnce’nin konuşmasından satır başları:

Elon Musk yanıtı

İnce, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yerli otomobil ile ilgili kendisine söylediği “Elon Musk beni arıyor” sözlerine de yanıt verdi. İnce, “Cumhurbaşkanı sensin tabii ki seni arayacak. Elon Musk’ın dan medet umuyor” dedi.

Mermer nereden geldi?

İnce “Bilecik’e geldi mi Erdoğan? Siz Bilecikli olarak Erdoğan’a şunu sormayacak mısınız? Sen ne yaptın o sarayda. Mermeri bari bilelim ya. Mermer nereden geldi. Bunu öğrenmek hakkımız değil mi? Soracak mısınız?” diye konuştu.

CHP çalışanlarını talimat

İnce, Liselere Geçiş Sınavı’nın (LGS) yapılacağını hatırlatarak “Yarın bir sınav var. Çocuklarımız yarın sınava girecek. Eve en yakın okul olacakmış. Ya istemediği okulsa. Hepsine talimatımdır. Yarın 13.00’e kadar müzikli propaganda yapmayacaksınız. Çocuklarımızın geleceği bizim seçimimizden daha mı önemli? Öğrenciler 500 lira burs alacak” dedi.

“Diplomayı ben istemiyorum. Anayasa istiyor”

Diplomayı ben istemiyorum. Anayasa istiyor. AK Parti’ye oy veren kardeşlerime sseleniyorum. Doktora gittin. Ameliyat olacaksın. Sormaz mısın diploma. Ameliyat olur musun, olmaz mısın?

2 YORUMLAR

  1. I just want to tell you that I’m newbie to weblog and truly loved this website. More than likely I’m planning to bookmark your site . You actually have awesome posts. Bless you for revealing your web site.

  2. I’ve been looking high and low, and it seems that most liberal arts schools are populated by heavy drinkers and partiers, which I am not interested in. If I can, I’d like to double major in creative writing and journalism.. Thank you!.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here