‘Kara Cuma’ çılgınlığı başlıyor

123

ABD’den başlayıp zamanla dünyaya yayılan alışveriş çılgınlığı ‘Kara Cuma/Black Friday’ bu yıl 24 Kasım’da. Ülkemizde de etkisini gösteren bu özel günde markalar fiyatları aşağıya çekebiliyor

Teknoloji severlerin yıl içerisinde fuarlar ve tanıtımlar dışında heyecanla beklediği günlerden biri de Kara Cuma. Amerika merkezli olarak tüm dünyayı etkileyen bu günde birçok şey hiç olmadığı kadar ucuza satılıyor. ‘Black Friday’ Türkiye’de 24 Kasım 2017’de müşterilere yüksek indirimler sunacak.

Bu güne Black Friday denmesinin sebebi ise gün boyunca gerçekleşen alışverişten dolayı trafiğin altüst olması, mağazaların önünde yollara taşan kuyrukların oluşması, taşkın bir kalabalığa sahne olan sokaklar ve önlenemeyen gürültü.

Geçtiğimiz yıl Black Friday günü Türk kullanıcılar alışverişlerde normal bir güne oranla yüzde 622’lik bir sıçrama yarattı. Black Friday gününde en çok satanlar arasında moda, elektronik eşyalar ve kitaplar ilk sırayı alıyor. Ortalama olarak Türkler, Black Friday’de normal bir gündeki 34,25 TLindirimlerine kıyasla 63,15 TL tasarruf sağlamıştı. Black Friday Türkiye 2017 indirimleri bu yıl 24 Kasım Cuma gününde düzenlenecek.
Türkiye’deki yüzlerce perakende ve ve online mağazada geçerli olacak.

PLAYSTATİON’DA İNDİRİM BAŞLADI

Black Friday kampanyası kapsamında, Playstation Plus servisinin 1 yıllık üyeliği indirimli hale geldi.
Kampanya kapsamında %25 indirimli olan 1 yıllık üyelik 134,99 TL’ye satın alınabiliyor.
Birçok oyunun da Black Friday kampanyası kapsamında indirimde.
Playstation Plus üyeliğine sahip olmadığınızda kampanyalı oyunlarda %35’e kadar indirimden faydalanırken, üyeliğe sahip olduğunuzda ile kampanyalı oyunlarda %70’e kadar indirim imkanına sahip oluyorsunuz.

4 YORUMLAR

  1. I simply want to say I’m new to weblog and absolutely loved this page. More than likely I’m want to bookmark your website . You definitely have superb articles and reviews. With thanks for revealing your web page.

  2. I just tried to watch a National Geographic video on YouTube to find a message saying that the copyright holder had blocked me from viewing it because I’m not in the USA.. . Similar to HULU, and Comedy Central.. . Why?.

  3. MetroClick specializes in building completely interactive products like Photo Booth for rental or sale, Touch Screen Kiosks, Large Touch Screen Displays , Monitors, Digital Signages and experiences. With our own hardware production facility and in-house software development teams, we are able to achieve the highest level of customization and versatility for Photo Booths, Touch Screen Kiosks, Touch Screen Monitors and Digital Signage. Visit MetroClick at http://www.metroclick.com/ or , 121 Varick St, New York, NY 10013, +1 646-843-0888

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here