Oxford mezunu okuluna dava açtı!

159

Dünyanın en prestijli kurumlarından İngiltere’deki Oxford Üniversitesi’nden hukuk mezunu olan 39 yaşındaki Faiz Siddiqui, “Kötü eğitim kariyerime mal oldu” diyerek okula 1,3 milyon dolarlık tazminat davası açtı.

2000 yılının Haziran ayında Oxford Üniversitesi hukuk bölümünü bitiren Hint asıllı Faiz Siddiqui, mezun olduktan 17 yıl sonra okulunu dava etti.

Habertürk’ün haberine göre, aldığı derslerin ve genel eğitimin kendisine iş hayatında herhangi bir şey katmadığını belirten Siddiqui, okul personelinin kendisine bir şey katmadığını ve bu konudan sorumlu olduklarını savundu.

Kaybını telafi etmek için 1 milyon sterlin (yaklaşık 1,3 milyon dolar) talep eden Siddiqui, başarılı bir avukat olamamanın kendisini depresyona ve uykusuzluğa sürüklediğini belirtti.

Oxford’dan mezun olduktan sonraki iş hayatında başarılı olmamasını üniversitede aldığı eğitime bağlayan Siddiqui, şu an maddi durumunun kötü olduğunu belirtti.

1 Yorum

  1. I just want to tell you that I am all new to blogging and honestly savored your web blog. Probably I’m planning to bookmark your website . You definitely have impressive posts. With thanks for sharing with us your blog.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here